bg_image
İnterkim Endüstriyel Kimya
Biz Kimiz?
authour Image

İnterkim Kimya endüstriyel temizlik, endüstriyel bakım ve hijyen ürünleri üretmektedir. Alanında uzman satış temsilcileri, yurt içi bütün bölgelerde gerçekleştirilen birebir müşteri ziyaretleri ve demolar yaparak çözüm ortaklığı sunmaktadır. Günden güne büyüyen müşteri portföyümüz ile hizmetlerimizi bir adım daha ileri taşıyoruz.

about

Kimyevi Çözümler..

img
İnterkim Endüstriyel Kimya
Nasıl Yaparız?
image

Vizyonumuz

Alanımızdaki ihtiyaçları en uygun şekilde karşılayarak ve çözümler üreterek, ulusal ve uluslararası düzeyde aranan, tercih edilen, öncü bir şirket olmaktır.

Değerlerimiz

  • Yenilikçilik
  • İnsana saygı
  • Çevre duyarlılığı
  • Sürdürülebilirlik
  • Toplumsal sorumluluk
  • Müşteri memnuniyeti
image
image

Misyonumuz

Yaratıcı ve yenilikçi bir yönetim anlayışını benimseyerek, yaşama kimya ile değer katmak ve insanlığa fayda ve değer katan çalışmalar yapmak.

İnsanların güvenliğini ilk sıraya koyuyoruz.

Güvenlik, operasyonlarımızın ve günlük işlerimizin merkezinde yer alır. Tüm çalışma arkadaşlarımızın her gün dostlarının ve ailelerinin yanına sağ salim dönmeleri en derin arzumuzdur. Bu, bir sonraki değerimizle güçlü bir şekilde bağlantılıdır.

Yaşadığımız Dünya'yı önemsiyoruz.

Yaptığımız her şeyde, çalışanlarımızda, müşterilerimizde ve paydaşlarımızda kapsayıcılığı teşvik ediyoruz.

Daha iyi bir dünya için yenilik yapmak.

Yenilik her alanımızda. Teknolojilerimizden ürünlerimize, tesislerimizi nasıl çalıştırdığımıza, müşterilerimize ve topluluklarımıza nasıl hizmet ettiğimize, markamızı nasıl oluşturduğumuza ve çalışanlarımızın ve işimizin tüm potansiyelini ortaya çıkarmaya kadar.

Vizyoner bakış açımız ile varız.

İnovasyon, değişken ve öngörülemeyen bir pazarda nasıl alakalı ve rekabetçi kaldığımızdır. Aynı derecede önemli olarak, tüm bunları dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için yapıyoruz.

İnterkim çevreye saygıldır.

Çevresel etkilerimizi azaltmak için sürdürülebilirliği ve ürün yeniliğini geliştireceğiz.